Historie firmy

Oficiální stránka výroby a prodeje produktů soukromé společnosti "Nebe v hubě" jakož i výroba ovocných a bylinných čajů, zároveň prodej sušeného nesířeného ovoce, zeleniny, koření bez glutamanu a mnoho dalšího.

Na základě svých dlouholetých zkušeností začali na jaře roku 2012 Jitka Šimůnková a Martin Křepela vytvářet sortiment koření a vlastních míchaných čajů. Zaměření bylo hlavně na ovocné a bylinné čaje, koření a sušené výrobky. Prodej probíhal na farmářských a jiných trzích. Byly vytvořeny názvy Šimůnková & Křepela Nechte se rozmazlovat (s) chutí… následně pak pro ovocné čaje označení Krásenské čajování, později vše zastřešuje krásný, výstižný, lidový název Nebe v hubě.

Roku 2014 bylo získáno ocenění Regionální potravina Karlovarského kraje pro produkt Krásenské čajování Švestkové.

Začátkem roku 2015 byla otevřena kamenná prodejna s výrobky Nebe v hubě v Karlových Varech – tým rozšířen o Mirku Švarcovou (dříve Šimůnkovou) a Jiřího Švarce. V současné době vymícháváme přes deset druhů ovocných a přes osmdesát druhů bylinných čajů, nabízíme koření, bylinky, sušené ovoce a zeleninu, lyofilizované (mrazem sušené) výrobky a jiné zdravé pochutiny. I nadále se zaměřujeme na trhy a hromadné akce. Rozšiřujeme sortiment o produkty vyžádané zákazníky a o velmi vydařené speciality Jitky Šimůnkové.

Naše zboží dodáváme do prodejen se zdravou výživou po celé České republice. Seznam našich zákazníků se neustále rozšiřuje a na základě vyhodnocovacích metod se naše zboží ubírá směrem, kam míří požadavky našich zákazníků.

Roku 2015 bylo získáno ocenění Regionální potravina Karlovarského kraje pro produkt Krásenské čajování Andělské s kardamomem. Dále bylo dosaženo ocenění Tradiční výrobek roku 2015 a Original Product of Sokolovsko.

V roce 2016 jsme získali opět ocenění Regionální potravina Karlovarského kraje – s bylinnou směsí Krásenská rozhledna.

Prodejna v Karlových Varech je v roce 2017 z důvodu odchodu Mirky Švarcové na mateřskou dovolenou uzavřena, ale výroba, trhy a jiné akce nadále pokračují. Na přelomu let 2017 a 2018 je přesunuta výrobna z Horního Slavkova do Krásna (Mírová 51),  v červnu 2019 je z důvodu nedostatečných prostor zřízena provozovna v Dalovicích v objektu bývalé lékárny. V lednu 2021 se firma přestěhovala na adresu Karlovy Vary - Čankov 23, zde pro Vás připravujeme ty nejlepší čaje a bylinné směsi z našeho sortimentu.

V červenci 2018 jsem získali ocenění Dobrota Karlovarského kraje (více ZDE) s čajem Krásnokvítek v dárkovém balení ve tvaru hrnečku. V srpnu téhož roku je spuštěn eshop s naším zbožím (www.nebevhube.cz), na kterém neustále pracujeme, aby jste vždy našli přehledně zboží, které hledáte.

V roce 2019 jsme získali další ocenění Dobrota Karlovarského kraje a to s meruňkovým ovocným čajem. Rok 2020 nám přinesl hned dvě ocenění: Regionální potravina s kořenící směsí Krušnohorník,  Dobrota Karlovarského kraje se švestkovým ovocným čajem.

Nadále také pravidelně každý týden doplňujeme INFO stránky (www.nebevhube.info), kde naleznete naši účast na aktuálních akcích a trzích.