Doprava, balení a doručení

Doprava zboží

Vážení zákazníci, zboží, které na našich internetových stránkách zakoupíte Vám po objednání zašleme na udanou adresu řádně zabalené. A to takovým způsobem, aby jste obdrželi naše výrobky pokud možno nepoškozené a celistvé, tak jak jsme je nachystali.

Na výběr máte z těchto přepravních společností a jimi nabízených služeb:

Česká pošta:

                    Na poštu

                    Do ruky

                    Balíkovna

Zásilkovna:

                    Doručení do výdejního místa

                    Z - Box (Alza box)

                    Doručení Domů

                    Večerní doručení - zvláštní cenová sazba

DPD:

                   PICKUP (výdejní místo) - Preferovaný způsob

                   Doručení na adresu

 

Osobní vyzvednutí: po telefonické domluvě na adrese společnosti

 

 

Balení zboží

Balení zboží, které si zakoupíte provádíme takovým způsobem, který předpokládá hrubší zacházení, abychom předešli tomu, že se k Vám dostane  znehodnocený produkt. Každé balení výrobku je samozřejmě odolné pouze do určité míry. A není v podstatě únosné předejít újmě při jakkoliv hrubém zacházení. Může se tudíž stát, že se k Vám dostane zásilka, která vykazuje známky poškození. V takovém případě, prosíme (dle konkrétního poškození) balík prohlédněte a ve stavu "destrukce - kdy lze předpokládat i poškození zboží, balík nepřebírejte. Toto, však velice prosíme, kdyby jste nám mohli oznámit na naše kontakty. Jednotlivé případy se řeší individuálně dle konkrétního případu.   

 

Doručení zboží

Zboží je Vám doručeno vždy podle zvoleného způsobu v objednávce. Ve snaze předejít jakýmkoliv problémům a také eliminaci nedoručení zásilek Vás prosíme o neotálení s vyzvednutím zásilek děkujeme.